Ptáčci

Jaro k autokempu začíná hnízděním :-) Fotografie je autentická z jara 2020 na jednom z karavanů  na celoročních rekreačních místech

Zásoby v restauraci Nymfa

I restaurace Nymfa se připravuje na sezónu a v jejím sklepě zahnízdilo neobvykle velké množtsví pivních sudů.

 Otevíráme

Záčátek sezóny nám sice posunul čínský virus na 25.5. ale počasí naštěstí zatím ovlivnit neumí.

Nová ubytovací jednotka

Pro se zónu 2020 jsme připravili novou ubytovací jednotku kategorie komfort s názvem Braunův Domek. Domek jsme dokončili asi hodinu poté co dorazili první ubytovaní :-) Na fotografii je Pepa Braun, správce kempu Velký Vír. Domek je pojmenovaný na památku jeho otce, který domek postavil a autokemp Velký Vír dlouhá léta úspěšně vedl.

 Ubytování

Na jaře nám kvůli kovidu zcela vypadlo obvyklé ubytování škloních skupin. Máme pro ně připraveno 18 čtyřlůžkových chat  se základním vybavením a další chaty pro učitele s kuchyňkami. Společný program je nožné vykonávat v horní restauraci Nymfa, nebo v prostorách dolní restaurace, která je v tutu dobu pro veřejnost zavřená. 

Matěj a jeho krámek

V hlavní sezóně (červenec-srpen) otevřel Matěj vedle restaurace U Vody krámek s potravinami. V jeho nabídce bylo od rána do vyprodání pečivo, trvanlivé potraviny, nealko i alko nápoje, drogerie, cukrovinky a samozřejmě spoustu zmrliny.

Beach

Sezóna je v plné  proudu a všichni ubytovaní mají možnost si zadarmo zahrát na BEACH kurtu (Volejbal/Nohejbal) nebo na horním klasickém kurtu (volejbal, nohejbal, ...) .

Loďka nafukovací

Před hlavní sezónou a pak až do půlky srpna by voda ve velmi slušné kvalitě a přímo vybízela ke koupání a jiným vodním hrátkám.

Divadlo Dokola

V prostorách terasy horní restaurace Nymfa hostovalo několikrát táborské divadlo Dokola. Předvedlo dětem pohádky O statečném kovářovi Mikešovi, O Budulinkovi A Princezna na hrášku. Všechny pohádky měly u dětí úspěch a doufáme že se akce bude v další sezóně opakovat.

Pohled na zámek 

Pro zájemce o nevšední zážitky nabizel Jarda Macháček, který v autokempu provozuje půjčovnu lodiček a šlapadel, možnost zapůjčky motorové loďky. Výlet k zámku Orlík trvá cca 15 Minut.

Děcka na lodi

Zapůjčit jste si mohli i loďku pro více osob.

Žďákáč

Během zápujčky za 400kč na 1 hodinu jste mohli stihnout i výlet pod Ždákovský most.

Houby

Na konci sezóny rostlo v okolí autokempu spousta hub (jedlých i nejedlých).

Dopitná 2020

Sezóna se uzavřela v horní restauraci Nymfa na konci září během tradiční akce "Dopitná".

 

Děkujeme všem hostům, ktěří nás v sezóně 2020 navštivili a těšíme se na shledání v sezóně příští.